AÇIK BÜFE KAHVALTI’

AÇIK BÜFE KAHVALTI

Açık büfe kahvaltı denince akla Anitkköy gelir. Böylesine güzel bir mekanda ailenizle ya da arkadaşlarınızla beraber güzel bir kahvaltı yapmak istemez misiniz? Zengin ve kaliteli içeriğiyle Antikköy misafirlerine muhteşem lezzetler sunuyor. Kahvaltı keyfi hiç bu kadar güzel olmamıştı.

Açık büfe kahvaltı servisinde korona ile ilgili de gerekli tedbirleri almış bulunmaktayız. Açık büfedeki yiyecekler şeffaf görünebilir bir perde arkasında duruyor. Siz istediğiniz yiyecekten istediğiniz kadar tabaklara koyduruyorsunuz ve bitişte tabaklarınız size teslim ediliyor.

AÇIK BÜFE KAHVALTI FİYATIMIZ

Açık büfe kahvaltımız Cumartesi günleri saat 08:30 ile 14:00 arasındadır. Kişi başı ücreti 100 TL dir. 0-5 yaş arası ücretsiz olup 5-10 yaş arası çocuklar için 60 TL dir. Rezervasyonsuz çalışıyoruz. Hafta içi açık büfe yerine serpme kahvaltı hizmeti veriyoruz. Açık büfe ve serpme kahvaltıda çay sınırsızdır.

Sizlerin Antikköy’ ün doğal ve eşsiz ortamında güzel bir kahvaltıya bekliyoruz.

AÇIK BÜFE KAHVALTI GÖRSELLERİ

SERPME KAHVALTI’

SERPME KAHVALTI

Serpme kahvaltınızı doğal ve antik bir ortamda yapmak istemez misiniz? En kaliteli ve lezzetli kahvaltılık ürünler eşliğinde. Kahvaltıdan sonra hayvanat bahçesini ziyaret edip ata binmek de güzel bir aktivite olur.

SERPME KAHVALTI FİYATI

Serpme kahvaltı hafta içi her gün 08:30 dan itibaren isteğe göre akşama yakın olan saatlere kadar servis edilir. Hafta sonu ise açık büfe saatinden sonra verilir.

Tek kişilik fiyatı 90 TL dir. Serpme kahvaltı isteğe göre kaç kişilik sipariş verilirse ona göre servis edilebilir. Örneğin 4 kişilik bir aile geldiğinde 3 kişilik serpme kahvaltı siparişi verebilir. Rezervasyonsuz çalışıyoruz.

SERPME KAHVALTI GÖRSELLERİ