ŞEHİRDEKİ EN GÜZEL KÖY!

Antikköy

Antikköy Tesisleri

Cennet bahçelerini andıran, ister masada ister yer sofrasında et-mangal, açık büfe köy kahvaltısı keyfi yaşayabileceğiniz, çocuklarınızın gönüllerince oynayabilecekleri oyun alanları, at, eşek, deve turları, hayvanat bahçesi olan, antik müzesi ve Türk kalesine sahip Antikköy’e hoşgeldiniz.

İletişim

Hakkımızda

Atalarımızdan, dedelerimizden yüzyıllar öncesine dayanan geleneklerimizi, 20 yıl önce Büyükçekmece Çatalca yolu üzerinde ANTİKKÖY adıyla işletmeye açtık.

Amacımız siz değerli dostlarımızı en iyi şekilde ağırlamaktır. Yurtiçi ve Yurtdışından aldığımız olumlu izlenimler bizi her geçen gün daha da ileriye götürmektedir.

ANTİKKÖY’ümüzde aile saadetini, gelenek ve göreneklerimizi bir demet halinde sizlere sunmaktayız. Bunun yanı sıra ANTİKKÖY’ümüzde BÜYÜK OSMANLI İMPARATORLUĞU’nun eşsiz zarafetini bir nebze de olsa siz değerli dostlarımıza yaşatmak istiyoruz.

Atalarımızdan kalan bu mirası en iyi şekilde temsil etmeyi bir borç bilmekteyiz. Atalarımızın tarihi kale mimarisini de siz değerli dostlarımıza sunmaya çalışmaktayız. ANTİKKÖY’ümüzde bir çok hayvan çeşidini de bulabilirsiniz. ANTİKKÖY’ümüzdeki hayvanat bahçesini gezip görün. Dilerseniz çocuklarınız at, eşek veya midilli atları ile gezintiye çıkabilirler.

Dilerseniz de siz, atlar veya develer ile gezintiye çıkabilirsiniz, işte size huzur bulabileceğiniz, günün stres ve yorgunluğunu atabileceğiniz bir mekân. Burada zamanın nasıl geçtiğini fark edemeyeceksiniz…

antikköy tanıtım filmi

Antikköy

Yazın serin, kışın çam ağaçlarının ve 300 yıllık karaağaçların altında, nefis göl manzaralı, doğanın tüm renklerinin buluştuğu büyüleyici bir mekânda zaman geçirmek istiyorsanız bize bekleriz.

Sizin Köyünüz

Antikköy’de 150 metrekare Türk bayrağı gölgesinde, kale surları eteğinde mangal keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

Antikköy sizlerin en özel günlerinde, özel fiyatlar ile yanınızda. Düğün, nişan ve sünnet törenlerinizde, şirket yemeklerinde, hafta sonu pikniklerinde ve okul gezilerinde sizlere keyifli ve huzurlu bir gün geçirmeyi vaâdediyoruz.

Tavuskuşu, tavuk, horoz, ördek, kaz, midilli, koyun, kuzu, keçi gibi hayvanları görebilir, deve, at ve eşeğe binebilirsiniz. Hamaklarda, minderlerde uzanabilir, semaverde çay keyfi yapabilirsiniz. Aynı zamanda çocuklarınız oyun parkında eğlenebilirler. Ayrıca sabahları herşey dahil kahvaltı ya da kendin pişir, kendin ye mantığıyla mangal pişirebilirsiniz.