Tesislerimiz

Cennet bahçelerini andıran, ister masada ister yer sofrasında et-mangal, açık büfe köy kahvaltısı keyfi yaşayabileceğiniz, çocuklarınızın gönüllerince oynayabilecekleri oyun alanları, at, eşek, deve turları, hayvanat bahçesi olan, antik müzesi ve Türk kalesine sahip Antikköy'e hoşgeldiniz.

Antikköy 2

Yazın Serin, kışın çam ağaçlarının ve 300 yıllık karaağaçların altında, nefis göl manzaralı, doğanın tüm renklerinin buluştuğu büyüleyici bir mekanda zaman geçirmek istiyorsanız bize bekleriz.

Sizin Köyünüz

Antikköy'de 150 metrekare Türk Bayrağı gölgesinde, kale surları eteğinde mangal keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

Antikköy sizlerin en özel günlerinde, özel fiyatlar ile yanınızda. Düğün, nişan ve sünnet törenlerinizde, şirket yemeklerinde, hafta sonu pikniklerde ve okul gezilerinde sizlere keyifli ve huzurlu bir gün geçirmeyi vadediyoruz

Tavuskuşu, tavuk, horoz, ördek, kaz, midilli, koyun,kuzu, keçi gibi hayvanları görebilir, deve, at ve eşeğe binebilirsiniz. Hamaklarda, minderlerde uzanabilir, semaverde çay keyfi yapabilirsiniz. Aynı zamanda çocuklarınız oyun parkında eğlenebilir. Ayrıca sabahları herşey dahil kahvaltı ya da kendin pişir kendin ye mantığıyla mangal pişirebilirsiniz.